HOME Administracja Rejestracja Cennik Przykłady Jak to działa ? Pomoc Forum Kontakt

Sklep zorganizowany jest w prosty i przejrzysty sposób zarówno od strony klienta jak i administratora. Nawigacja odbywa się intuicyjnie, system nie jest przeładowany nikomu nie potrzebnymi opcjami, które komplikowały by interakcje ze sklepem internetowym i odstraszały potencjalnych klientów. Sklep oferuje klientowi pełny wgląd w przebieg transakcji oraz umożliwia wystawienie komentarza po zakończeniu i rozliczeniu transakcji (komentarze mogą wystawiać użytkownicy, którzy dokonali zakupów).

Właściciel sklepu nie ma możliwości edycji komentarzy co gwarantuje ich rzetelność. System abc24.pl jest idealnym rozwiązaniem dla średniej wielkości firm (do kilku tysięcy produktów) chcących prowadzić sprzedaż w Internecie nie posiadających własnej infrastruktury informatycznej oraz informatyków zapewniających stałą obsługę techniczną.


Korzystać ze sklepu mogą wszyscy nawet osoby nie posiadające podstawowej znajomości w zakresie tworzenia stron WWW. Oferujemy państwu miejsce na niezawodnym serwerze który znajduje się pod stałym nadzorem specjalistów wyposażonym w system zasilania awaryjnego oraz codziennej archiwizacji danych. Osoby posiadające wiedzę w zakresie podstaw html będą mogły bardziej rozbudować i personalizować system, ponieważ istnieje możliwość wprowadzania do opisów towarów i informacji dodatkowych tagów html. Rejestrując się w systemie otrzymujesz swoją globalną domenę twoja_nazwa.abc24.pl - będziesz mógł zdefiniować dla niej meta tagi umożliwiające indeksację stron sklepu przez wyszukiwarki internetowe. Dla swojego sklepu możesz również zdefiniować nagłówek oraz stopkę sklepu. W nagłówku będziesz mógł umieścić swoje logo oraz dowolne informacja a w stopce na przykład bannerki pomagające w promocji internetowej.


Sprzedaż w naszym systemie mogą prowadzić zarówno osoby fizyczne jaki i firmy. Założenie sklepu wymaga poświęcenia kilku chwil na wprowadzenie danych oraz zdjęć do systemu. Zalecamy również rejestrację w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Wszelkie nieuczciwe działania, próby sprzedaży towarów nielegalnych będą kończyły się zablokowaniem sklepu przez administratorów abc24.pl. Dodatkowym profitem wynikającym z założenia sklepu w naszym systemie jest darmowa reklama - stale będziemy promować system oraz najlepsze sklepy w Internecie oraz prasie.

Pamiętaj nie wystarczy samo wprowadzenie produktów i opisów - musisz aktywnie promować swój sklep w internecie - weź pod uwagę że na samo zaindeksowanie Twojego sklepu przez popoularne wyszukiwarki potrzebe jest około 3 miesiące, nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami i brakiem odwiedzin Twojej witryny.

Proces transakcyjny przebiega następująco ...

1. Klient wchodząc do sklepu dokonuje zamówienia - system wysyła maila z informacją do właściciela sklepu oraz do klienta (jeżeli w konfiguracji sklepu ustawiona jest opcja potwierdzenia - klient jest proszony o potwierdzenie zamówienia poprzez wejście na stronę do której link znajduje się w wiadomości).

2. Jeżeli zamówienie jest potwierdzone właściciel sklepu wysyła towar oraz w panelu administracyjnym wyciska przycisk "wysyłka towaru" - klient jest informowany mailem, iż zamówienie zostało wysłane.

3. Po rozliczeniu należności za zamówienie administrator sklepu wciska przycisk "zrealizowane ok" znajdujący się na karcie tego zamówienia panelu administracyjnym - klient otrzymuje mail z podziękowaniem za transakcję i prośbę o wystawienie komentarza wraz ze specjalnym kodem, który to umożliwi. Jeżeli klient ma ochotę wystawia komentarz i transakcja jest zakończona.

W każdym momencie można odrzucić zamówienie i zakończyć transakcję.

Projekt nasz jest stale rozwijany i unowocześniany, jednocześnie nie planujemy dodawania masy dodatkowych funkcji aby nie zaciemniać idei prostego i przyjazdnego dla użytkownika sklepu. Z badań przeprowadzonych na użytkownikach sklepów sieciowych wynika iż rozbudowywanie systemów i ich komplikacja odnosi odwrotny skutek - zniechęcając do zakupów. Najważniejsza jest prostota i ograniczenie wszelakich logowań, wyskakujących okienek, mega promocji a skupienie się na rzeczowym przedstawieniu oferty sklepu. Pamiętaj że klient chce uzyskać jak najwięcej informacji o zamawianym produkcie, wiec jeżeli to możliwe pamiętaj aby w opisach produktów umieszczać linki do producenta, testów, opinii odnoszących się do opisywanego towaru. Zastanów się co ty byś chciał się dowiedzieć o ofercie i sklepie w którym masz dokonać zakupu. Pamiętaj również o solidnym, szybkim i profesjonalnym wywiązywaniu się z zamówień oraz ewentualnych reklamacji i napraw gwarancyjnych. Zbieraj pozytywne opinie za dokonane transakcje, najniższa cena to nie wszystko - klienci preferują zakupy w sprawdzonych i dobrze recenzowanych firmach. Nie sztuką jest sprzedać towar - sztuką jest przywiązać klienta do sklepu swoim profesjonalizmem w realizacji zamówień. Często sprawdzaj swoją skrzynkę pocztową - rzeczowo i szybko odpowiadaj na zadawane Ci pytania przez klientów. My udostępniamy niezawodnyą platformę handlowa jednak Ty musisz wprowadzić produkty, opisy oraz zająć się promocją swojego sklepu w sieci.

PREZENTACJA WIDEO